Diyarbakır Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dicle ilçesinde korona virüs mesaisi titizlikle yapılıyor

ÇİN’İN WUHAN KENTİNDE BAŞLAYAN VE KISA ZAMANDA DÜNYAYA YAYILAN COVİD- 19 SALGININA KARŞI, İÇİŞLERİ BAKANLIĞI TARAFINDAN ALINAN TEDBİRLER VATANDAŞLARIN SAĞLIĞI İÇİN HAYATA GEÇİRİLİYOR. DİYARBAKIR’IN DİCLE İLÇESİNDE GÖREV YAPAN KAMU ÇALIŞANLARI, TOPLUM SAĞLIĞI İÇİN KORONA VİRÜS MESAİSİNİ TİTİZLİKLE YÜRÜTÜYOR.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dicle ilçesinde korona virüs mesaisi titizlikle yapılıyor
171 views
12 Aralık 2020 - 12:41
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çin’in Wuhan kentinde başlayan ve kısa zamanda dünyaya yayılan Covid-19 salgınına karşı, İçişleri Bakanlığı tarafından alınan tedbirler vatandaşların sağlığı için hayata geçiriliyor. Diyarbakır’ın Dicle ilçesinde görev yapan kamu çalışanları, toplum sağlığı için korona virüs mesaisini titizlikle yürütüyor.

Yaklaşık 1 ay önce Dicle’de göreve başlayan Kaymakam Kadir Yurdagül, ilçede mesaiye başladıktan sonra korona virüs denetimini gerçekleştirdi. Korona virüs tedbirleri kapsamında Dicle Kaymakamı Kadir Yurdagül başkanlığında yapılan denetimlerde iş yerleri ziyaret edilerek, kurallara uyulup uyulmadığı kontrol edildi. Dicle ilçesinde çoğu kez uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasına vatandaşların uymaları için hoparlörlerden duyuru yapılıyor. Yapılan duyuruda korona virüs salgınının önemine dikkat çekilerek, vatandaşların pandemi tedbirlerine uyulması istendi.

Polis ekipleri ise, hafta içi ve hafta sonu ilçede pandemi mesaisi yapmaya devam etti. Dicle polisi, İçişleri Bakanlığı genelgesiyle hayata geçirilen korona virüs tedbirlerine vatandaşların uyması için titizlikle görev yapıyor. Araç hoparlöründen vatandaşlara pandemiye karşı alınan tedbirleri hatırlatan polis ekipleri, vatandaşların sağlığı için pandemiye karşı alınan tedbir kurallarına uyulmasını istedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.