Diyarbakır Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

DTSO Çağrı Merkezi hizmete açıldı

DTSO TARAFINDAN KURULAN ÇAĞRI MERKEZİNE İLİŞKİN BİLGİ VEREN YÖNETİM KURULU SAYMAN ÜYE NESİH AKTEPE, ÜYELERİNİN MESAİ SAATLERİNDE ÇAĞRI MERKEZİNİ ARAYARAK SORU VE BİLGİ TALEPLERİNE DAHA RAHAT YANIT BULABİLECEKLERİNİ SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
DTSO Çağrı Merkezi hizmete açıldı
189 views
13 Ekim 2020 - 16:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), üyelerine daha hızlı ve etkin hizmet sunmak amacıyla çağrı merkezini hizmete açtı.

DTSO tarafından kurulan çağrı merkezine ilişkin bilgi veren Yönetim Kurulu Sayman üye Nesih Aktepe, üyelerinin mesai saatlerinde çağrı merkezini arayarak soru ve bilgi taleplerine daha rahat yanıt bulabileceklerini söyledi. Aktepe, “Çağrı merkezi ile Ticaret Sicil Müdürlüğümüzde tüm firma türlerine ait başta kuruluş işlemleri olmak üzere tüm değişiklik işlemleriyle ilgili gelebilecek sorular hakkında destek alabilirler. Ayrıca Ticaret Sicil Müdürlüğümüzün vermiş olduğu belgeler hakkında bilgi ve bu belgelere müracaat şekillerinin nasıl olacağı hakkında destek alabilirler. Üyelerimiz oda sicil servisinde, online belge hizmetleri konusunda destek alabilir firmalarının telefon ve eposta bilgilerini operatörlerimiz sayesinde güncelleyebilirler. Üyelerimizden gelen talep ve öneriler ile tespit edilen sorunlar artık çağrı merkezi üzerinden, daha hızlı ve pratik olarak yanıt bulacak. Üyelerimiz, hafta içi 09.00 – 12.00 ile 13.00 – 17.00 saatleri arasında ticaret sicil, oda sicil işlemleri, öneri, istek ve şikayetlerini anında ve en kolay yoldan yetkililere iletebilecek. Odamızın hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik çalışmalarımız kapsamında, üyelerimize daha hızlı ve etkin hizmet sunabilmek, bilgi, danışma, yönlendirme ve benzeri istekleri anlık olarak karşılayabilmek amacıyla DTSO Çağrı Merkezi 13 Ekim 2020 tarihi itibariyle hizmete açıldı. Herhangi ekstra bir ücret ödenmeksizin, operatörlerimiz tarafından cevaplandırılacaktır’’ dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.