Diyarbakır Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

STK temsilcilerinden İsrail’e tepkiler sürüyor

ÖZ SAĞLIK-İŞ SENDİKASI DİYARBAKIR İL BAŞKANI MEHMET AKÜZÜM, SENDİKAL DANIŞMA KOMİTESİ BAŞKANI SEDAT GÜLTEKİN, BAŞKAN YARDIMCISI VE BERABERİNDEKİ HEYETLE FİLİSTİN VE KUDÜS’E DESTEK AÇIKLAMASINDA BULUNARAK İSRAİL’E SERT TEPKİ GÖSTERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
STK temsilcilerinden İsrail’e tepkiler sürüyor
96 views
11 Mayıs 2021 - 14:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Öz Sağlık-İş Sendikası Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Aküzüm, Sendikal Danışma Komitesi Başkanı Sedat Gültekin, Başkan Yardımcısı Mehmet Korkmaz ile beraberindeki heyetle Filistin ve Kudüs’e destek açıklamasında bulunarak İsrail’e sert tepki gösterdi.

Mescid-i Aksa’da Filistinlere saldırılarını sürdüren terör devleti İsrail’in son günlerde artan şiddetli eylemleri ve ölümle sonuçlanan saldırılarına bir tepkide Öz Sağlık-İş Sendikası Diyarbakır İl Başkanı Mehmet Aküzüm, Sendikal Danışma Komitesi Başkanı Sedat Gültekin, Başkan Yardımcısı Mehmet Korkmaz ile beraberindeki heyetten geldi. Sendika adına basın açıklamasını okuyan Aküzüm, terör devleti İsrail tarafından Kudüs şehrini ve Müslümanların ilk kıblesi Mescidi Aksa’yı kendi himayesine almaya çalışması Müslümanlar tarafından ziyaret edilemez ve ibadet yapılamaz hale getirme çalışmasını en sert şekilde kınadıklarını ve hiçbir zaman bu tür girişimleri kabul etmeyeceklerini belirtmek istediklerini söyledi. Aküzüm, “Tüm kalbimizle, dualarımızla ve gerektiği takdirde bedenimizle Filistin halkının, Kudüs’ün ve Mescidi Aksa’nın yanında yer alacağımızı herkesin bilmesini isteriz. Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde sorunun çözümü noktasındaki vermiş olduğu çabaların takdire şayan olduğunu İslam ülkelerinin harekete geçirilmesi ve bir an önce Filistin toprakları üzerindeki İsrail tarafından yapılan terör faaliyetlerinin durdurulması, her türlü tedbirin alınması kaçınılmaz olmuştur. İsrail’in bir an önce sivillere yönelik saldırılarını bırakmasını ve işgal ettiği toprakları gerçek sahiplerine teslim etmesini bekliyor ve bunun gerçekleşeceğine inanıyoruz. Mescidi Aksa kırmızı çizgimizdir. Mescidi Aksa vazgeçilmezimizdir” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.