Diyarbakır Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Şehit yakınları ve gazilerden CHP’li Özgür Özel’e tepki

ANADOLU GÜVENLİK KORUCULARI VE ŞEHİT AİLELERİ KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI ZİYA SÖZEN (SOLDA) VE 15 TEMMUZ DEMOKRASİ ŞEHİTLERİ, GAZİLERİ VE TERÖR MAĞDURLARI DERNEĞİ GENEL BAŞKANI ABBAS GÜNDÜZ (SAĞDA)

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Şehit yakınları ve gazilerden CHP’li Özgür Özel’e tepki
92 views
20 Aralık 2020 - 14:01
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen ve 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz, CHP Meclis Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel’e Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki sözleri nedeni ile tepki gösterdi.

Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı Ziya Sözen ve 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz, CHP Meclis Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel’in Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında söylediği sözler nedeni ile açıklama yaptı. Sözen ve Gündüz tarafından yapılan ortak açıklamada, “CHP Meclis Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel’in Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik TBMM’de sarf ettiği sözleri bir terör gazisi olarak ve şehit gazi aileleri olarak kendisine iade ediyoruz. 18 yıldır seçimlerle iktidar olan Cumhurbaşkanına diktatör ifadesini yakıştıran hadsiz Özgür Özel ya satılmış bir zihniyetin siyasi bezirganları ya da dış mihrakların piyonudur. Halkın yüzde 52 oyunu alan, 26 milyon 300 bin vatandaşın oyunu alan Cumhurbaşkanımıza hiç kimsenin diktatör demeye hakkı yoktur. Milli irade düşmanı Özgür Özel Cumhurbaşkanımıza dil uzatarak saygısızlık yapmıştır. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülkemiz başarı elde ettikçe Özgür Özel ve bu tür zihniyetler her türlü iftirayı, kötü söylem ve algı yapmakla milletin kafasını karıştırmak istiyorlar. Bu haddini bilmezler bunu yıllardan bu yana yapıyorlar. Son yıllarda terör örgütüne karşı yapılan başarılı operasyonlardan rahatsız olup hem Cumhurbaşkanımıza hem de İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’ya hadlerini aşan söylemlerde bulunmaktadırlar. Yazıklar olsun diyoruz. CHP kendi parti yönetiminizi idare etmezken, CHP içerisindeki edepsiz, pislik, tecavüz vakalarıyla ilgilenin temizlenin. Aynaya bakın, ondan sonra Cumhurbaşkanımıza söz söyleyin. İçinizdeki onlarca olumsuzlukları, pislikleri kapatmak için Cumhurbaşkanımıza ve bakanlarımıza sataşmak size hiçbir şey kazandırmaz. Yüce milletimiz neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Sizi ve zihniyetinizi, o karanlık siyasetinizi kınıyoruz, lanetliyoruz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.