Diyarbakır Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

PTT’nin 180.kuruluş yıl dönümü Diyarbakır’da çeşitli etkinliklerle kutlandı

POSTA VE TELGRAF TEŞKİLATI’NIN (PTT) 180. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ DİYARBAKIR’DA ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLERLE KUTLANIYOR. PTT’NİN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜYLE AYNI RAKAMLARI TAŞIYAN 180 NUMARALI GİŞE NUMARASINI ALAN BİR VATANDAŞ PTT BAŞMÜDÜRÜ MEVLÜT DEMİRKIRAN, TARAFINDAN MİLLİ MÜCADELENİN 100. YILI ANISINA BASILAN ANMA PULU SERİSİ OLAN BİR ALBÜM HEDİYE EDİLDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
PTT’nin 180.kuruluş yıl dönümü Diyarbakır’da çeşitli etkinliklerle kutlandı
86 views
23 Ekim 2020 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Posta ve Telgraf Teşkilatının (PTT) 180. kuruluş yıl dönümü Diyarbakır’da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor. PTT’nin kuruluş yıl dönümüyle aynı rakamları taşıyan 180 gişe numarasını alan bir vatandaşa PTT Başmüdürü Mevlüt Demirkıran tarafından milli mücadelenin 100. yılı anısına basılan anma pulu serisi olan bir albüm hediye edildi.

PTT’nin 180. kuruluş yıl dönümü Diyarbakır’da düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı. İlk etkinlik, Karacadağ PTT şubesinde düzenlendi. Burada konuşan PTT Diyarbakır Başmüdürü Mevlüt Demirkıran, PTT’nin 180. kuruluş yıl dönümünün hayırlı olması temennisinde bulunarak, “PTT’nin iki asra yakın tarihi tecrübesi bulunuyor. Diyarbakır ve ilçelerinde 593 personelimiz, 16 merkez 26 şube ile hizmet vermeyi aksatmaksızın sürdürüyoruz. PTT olarak yenilikçi bakış açısıyla teknolojik yatırımlar ile kaliteli ve güvenli hizmet anlayışını benimseyerek çalışıyoruz” dedi.

“İlkemiz, gidilmeyen yere gitmek, olunmayan yerde olmak”

Türkiye’nin en köklü kurumları arasında PTT’nin de yerini her zaman koruduğunu aktaran Demirkıran, “Ülkemizde ve dünyada posta teşkilatlarının öneminin anlaşıldığı pandemi döneminde, tıpkı dün olduğu gibi bugün de milletimizin en büyük destekçisi olan PTT ailesi olarak, ülkemiz için mesai mefhumu gözetmeksizin canla başla çalıştık. Bu süreçte büyük bir vefa örneği sergileyen PTT emekçileri, maske dağıtımından sosyal yardımlara, maaş ödemelerinden lojistik hizmetlere kadar birçok konuda vatandaşların yanında oldu. Posta ve Telgraf Teşkilatımız her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam ederek gidilmeyen yere gitmek, olunmayan yerde olmak ilkesiyle 2023 hedeflerine doğru kararlılıkla ilerlemektedir. Yüce Türk milletimizden aldığımız güç ve güven ile 180 yıllık tecrübesi olan bir teşkilatın mensubu olarak 180. kuruluş yıl dönümümüzü kutluyor, Posta ve Telgraf Teşkilatımızın çeşitli bölümlerinde görev yapıp da hayatta olmayanlar, rahmetle, hayatta olanları minnet ve hürmetle anıyoruz. Halen görevi başında olan mensuplarımızı sevgi ve saygı ile selamlıyorum” diye konuştu.

Yapılan konuşmanın ardından PTT’nin kuruluş yıl dönümüyle aynı rakamları taşıyan 180 gişe numarasını alan bir vatandaşa Demirkıran tarafından milli mücadelenin 100. yılı anısına basılan anma pulu serisi olan bir albüm hediye edildi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.