Diyarbakır Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Diyarbakır’da Vergi Haftası etkinlikleri

DİYARBAKIR VERGİ DAİRESİ BAŞKANI RAMAZAN YAŞAR, 32. VERGİ HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA DİYARBAKIR VALİSİ MÜNİR KARALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Diyarbakır’da Vergi Haftası etkinlikleri
118 views
25 Şubat 2021 - 13:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Diyarbakır Vergi Dairesi Başkanı Ramazan Yaşar, 32. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti.

Toplumda vergi bilincinin artırılması amacıyla Diyarbakır Vergi Dairesi Başkanı Ramazan Yaşar ve grup müdürleri 32. Vergi Haftası etkinlikleri kapsamında Vali Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Yaşar tarafından Vergi Haftası kapsamındaki etkinliklere dair Vali Karaloğlu’na bilgilendirmeler yapıldı. Diyarbakır Vergi Dairesi Başkanı Ramazan Yaşar Vergi Haftası kutlamalarının pandemi kuralları çerçevesinde yapılacağını belirterek, “Korona virüs pandemisinin toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu risk nedeniyle daha dar çerçevede ancak geniş kitlelerin bilgilendirilmesiyle kutlanacak. Vergi Haftasında, çocuklarda ve genç nesillerde vergi bilincinin oluşturulması, toplumun tüm kesimlerine vergi bilincinin benimsetilmesi, mükelleflerin vergiye gönüllü uyumunun sağlanması ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele bilincinin oluşturulması amacıyla yürütülen çeşitli tanıtım ve bilgilendirme faaliyetlerimiz bu dönemde kamuoyunun dikkatine sunulacak” dedi.

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu da vergi vermenin önemine değinerek, verginin bir vatandaşlık görevi olduğunun altını çizdi. Vali Karaloğlu, hafta nedeniyle vergi dairesi çalışanlarının, maliye teşkilatının, meslek mensuplarının ve vergileriyle ülkenin kalkınmasına vesile olan tüm vergi mükelleflerinin Vergi Haftasını kutladı.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.