Diyarbakır Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nden öğrenci velilerine seminer

DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI, BİLGİ EVİ’NDE ÜCRETSİZ EĞİTİM ALAN ÖĞRENCİLERİN DERSLERİNDE BAŞARILI BİR GRAFİK ÇİZMELERİ AMACIYLA VELİLERE YÖNELİK “ERGENLİK PSİKOLOJİSİ” SEMİNERİ DÜZENLEDİ. ÖĞRENCİLERİN ERGENLİK DÖNEMİNDE YAŞADIKLARI PSİKOLOJİK SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN VERİLEN SEMİNERE ÇOK SAYIDA ÖĞRENCİ VELİSİ VE EĞİTMENLER KATILDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nden öğrenci velilerine seminer
271 views
12 Kasım 2020 - 17:31
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin derslerinde daha başarılı olmaları amacıyla Bilgi Evi’nde ücretsiz öğrenim gören çocukların velilerine yönelik “Ergenlik Psikolojisi” semineri düzenledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı, Bilgi Evi’nde ücretsiz eğitim alan öğrencilerin derslerinde başarılı bir grafik çizmeleri amacıyla velilere yönelik “Ergenlik Psikolojisi” semineri düzenledi. Öğrencilerin ergenlik döneminde yaşadıkları psikolojik sorunların çözümü için verilen seminere çok sayıda öğrenci velisi ve eğitmenler katıldı. Bilgi Evi Toplantı Salonu’ndaki seminer, koronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle sosyal mesafe ve maske kuralına uyularak gerçekleşti.

Bilgi Evi psikolojik, danışmanlık ve rehberlik öğretmenlerin verdiği seminerde, ergenlerde nörolojik ve psikolojik gelişmeler, fiziksel değişimler, ergen-aile iletişimi ve öğrencilerin duygusal durumları konularının üzerinde duruldu. Velilerin merak ettikleri soruları da yanıtlayan öğretmenler, veli ve çocuk ilişkisini aktaran birçok animasyon ve kısa filmi de katılımcılara izletti. Öğrenci velileri verilen ücretsiz eğitim, çocuklarla yakından ilgilenilmesi ve öğrenci başarısı için ailelere yönelik düzenlenen seminerlerden dolayı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.