Diyarbakır Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dicle Elektrik’ten hasta çocuklara moral ziyareti

DİCLE ELEKTRİK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ MERKEZİ YÖNETİCİLERİ, DİYARBAKIR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ İLE YÜRÜTÜLEN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ KAPSAMINDA GAZİ YAŞARGİL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİNDE TEDAVİ GÖREN ÇOCUKLARI ZİYARET EDEREK HEDİYELER VERDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Dicle Elektrik’ten hasta çocuklara moral ziyareti
122 views
29 Ocak 2021 - 10:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Dicle Elektrik Müşteri Memnuniyeti Merkezi yöneticileri, Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü ile yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören çocukları ziyaret ederek hediyeler verdi.

Dicle Elektrik Müşteri Memnuniyeti Merkezi yöneticileri, Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğü ile yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yatarak tedavi gören hasta çocukları ziyaret ederek “Enerjik Hikayeler” isimli çocuk kitapçığı ve oyuncak hediye etti. Dicle Elektrik Dağıtım AŞ Müşteri Memnuniyeti Merkezi Müdürü Rıdvan Çatır, Tarımsal Sulama Müdürü Şeref Korhan ve Müşteri Memnuniyeti Merkezi Yöneticisi Serdar Demircan’dan oluşan yöneticiler, Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesine giderek Hastane Başhekimi Dr. Muhammed Asena’yı ziyaret etti. Yöneticiler beraberlerinde getirdikleri 500 adet çocuk kitabıyla oyuncakları burada görevlilere teslim etti.

“Sosyal projelerimize devam edeceğiz”

Başhekim Dr. Asena’nın eşlik ettiği yöneticiler, hastanenin Çocuk Hastalıkları Bölümüne geçti. Burada yatarak tedavi gören çocukları tek tek ziyaret ederek kitap ve oyuncaklarını dağıttı. Müşteri Memnuniyeti Merkezi Müdürü Rıdvan Çatır, çocuklara yönelik sosyal sorumluluk projelerine öncelik verdiklerine dikkat çekerek, “Çocuklar sadece kendi ailelerinin değil hepimizin göz bebeği. Onların bir gülüşü her şeye değer. Doktorlarımız, tedavi sürecinde morallerinin yüksek olmasının çok önemli olduğunu söylüyorlar. Biz de çocuklarımıza bir parça moral vermeyi hedefledik” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.