Diyarbakır Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Çocuklar için parkın içinde estetik yüzme havuzu

AK PARTİLİ DİYARBAKIR BAĞLAR BELEDİYESİ, GENÇ VE ÇOCUK NÜFUSUNUN FAZLA OLDUĞU İLÇEDE GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ İLE İŞBİRLİĞİ YAPARAK GÖLETLİ PARK ALANI İÇİNDE 24X12 ÖLÇÜLERİNDE VE 1.1 METRE DERİNLİĞİNDE YÜZME HAVUZU YAPARAK HİZMETE HAZIR HALE GETİRDİ. ÇOCUKLARIN PARK İÇİNDE BULUNAN SÜS HAVUZLARINA GİRMESİNİN SAKINCALI OLDUĞUNU BELİRTEN BAŞKAN HÜSEYİN BEYOĞLU, ”ÇOCUKLARIMIZIN YAZ DÖNEMİNİ EĞLENEREK GEÇİRMESİ İÇİN BU GÜZEL HAVUZU KAZANDIRDIK. BU YÖNDEKİ HİZMETLERİMİZ DEVAM EDECEK” DİYE KONUŞTU.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Çocuklar için parkın içinde estetik yüzme havuzu
148 views
11 Ağustos 2020 - 12:40
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Ak Partili Diyarbakır Bağlar Belediyesi, genç ve çocuk nüfusunun fazla olduğu ilçede Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliği yaparak Göletli Park alanı içinde 24×12 ölçülerinde ve 1.1 metre derinliğinde yüzme havuzu yaparak hizmete hazır hale getirdi. Çocukların park içinde bulunan süs havuzlarına girmesinin sakıncalı olduğunu belirten Başkan Hüseyin Beyoğlu, ”Çocuklarımızın yaz dönemini eğlenerek geçirmesi için bu güzel havuzu kazandırdık. Bu yöndeki hizmetlerimiz devam edecek” diye konuştu.

400 binden fazla nüfusu ile 36 ilden büyük olan ve aynı zamanda genç ve çocuk nüfusun ağırlıkta olduğu Diyarbakır’ın en büyük ilçesi Bağlar’da çocuklar için estetik ve modern özelliklere sahip yüzme havuzu inşa edildi. Tatile gitme imkanı olmayan ve aşırı sıcak havalarda serinleme imkanı bulamayan çocuklar Göletli Park içinde yer alan süs havuzlarına girerek büyük bir riskle karşılaşıyordu. Bağlar Belediyesi, bu tehlikenin önüne geçmek için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliği yaparak 24×12 ölçülerinde ve 1.1 metre derinliğinde yüzme havuzu kazandırdı.

“Çocuklarımızı düşünerek bu hizmeti kazandırdık”

Tamamlanma aşamasına gelen havuzla ilgili incelemelerde bulunan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, çocukların park içinde bulunan süs havuzlarına girmesinin risk oluşturduğuna dikkat çekerek bunun önüne geçmek için günümüz koşullarına uygun modern bir havuz inşa ettiklerini söyledi. Beyoğlu, ”Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ile birlikte bu düşünceyi hayata geçirdik. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Tatile gidemeyen ve aşırı sıcaklarda serinleme imkanı bulamayan çocuklarımız gönül rahatlığı ile yararlanabilecek. Yarınlarımızın teminatı olarak gördüğümüz çocuklarımızın yaşamını kolaylaştırmaya yönelik hizmetlerimiz devam edecek” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.