Diyarbakır Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AkhisarsporMKE AnkaragücüAytemiz AlanyasporAntalyasporİstanbul BaşakşehirBeşiktaşBursasporErzurum BBÇaykur RizesporFenerbahçeGalatasarayGöztepeKasımpaşaKayserisporAtiker KonyasporTrabzonsporDemir Grup SivassporYeni Malatyaspor

Beyoğlu: “Bağlar’da değişimin sesi olduk”

AK PARTİ DİYARBAKIR’IN BAĞLAR İLÇE KONGRESİNE KATILARAK BELEDİYENİN SON 22 AYDAKİ HİZMETLERİNİ KAPSAYAN BİR KONUŞMA YAPAN BAĞLAR BELEDİYE BAŞKANI HÜSEYİN BEYOĞLU, NÜFUSU 36 İL’DEN BÜYÜK OLAN İLÇEDE UZUN YILLARIN İHMALİ OLAN SORUNLARI ORTADAN KALDIRMA ADINA KISA VADEDE ÖNEMLİ BİR BAŞARI SAĞLADIKLARINI SÖYLEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Beyoğlu: “Bağlar’da değişimin sesi olduk”
136 views
27 Ocak 2021 - 15:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Diyarbakır’ın Bağlar ilçe kongresine katılarak belediyenin son 22 aydaki hizmetlerini kapsayan bir konuşma yapan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, nüfusu 36 il’den büyük olan ilçede uzun yılların ihmali olan sorunları ortadan kaldırma adına kısa vadede önemli bir başarı sağladıklarını söyledi.

AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerin ardında ilk kez AK Parti’ye geçen ilçede 22 ay gibi kısa bir zamanda bugün herkes tarafından fark edilebilen bir değişime imza attıklarını kaydetti. Beyoğlu, gönül, sosyal ve hizmet belediyeciliği adını verdikleri hizmet seferberliği ile halkın güvenini ve dualarını kazandıklarını ifade etti.Uzun yıllar hak ettiği hizmetleri alamayarak ihmal ve istismar edilen Bağlar’da öncelikle halkın arasına girerek herkesin kapısını çalıp gönlünü kazanarak vatandaşlarla güçlü bir bağ oluşturduklarına dikkat çeken Başkan Beyoğlu, ilk kez böyle bir değişimi yaşayan Bağlar halkının büyük bir teveccüh göstererek kendilerini bağrına bastığını ifade etti.

“Kaynakları millete hizmet için değerlendirdik”

Vatandaşların kendilerine ulaşarak evlerine ve semtlerine davet ettiğini anlatan Beyoğlu, kronikleşen sorunların olduğu ilçede oluşturdukları gönül köprüsü ile sayesinde bir yandan farklı kesimlerin umudu ve sesi olurken, diğer yandan kırsaldan merkeze kadar ilçenin her karışında vatandaşın yaşamını olumsuz etkileyen alt yapı ve üst yapı sorunlarını ortadan kaldırdıklarını vurguladı. Başkan Beyoğlu, belediyenin kaynaklarını ve imkanlarını milletin yararına değerlendirirken, rutin belediyecilik hizmetleri dışına çıkıp sosyal projeleri da hayata geçirdiklerini ifade ederek bu alanda fark oluşturduklarının altını çizdi.

“AK Parti dava hareketidir, bize düşen bu davaya hizmet etmektir”

İlçe tarihinde ilk olan devasa projeler hazırlayarak hayata geçirdiklerini anlatan Beyoğlu, “Geride bıraktığımız kısa zamanda elde ettiğimiz başarıdan cesaret alarak inşallah önümüzdeki zamanı çok daha iyi değerlendirerek vizyon projelerimizi hayata geçirip Bağlar’ı gelecekte yaşanılabilir model bir şehir haline getireceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın milletin dualarına mazhar olan mücadelesini esas alarak çıktığımız bu yolda aşkla koşmaya devam edeceğiz. AK Parti bir dava ve gönül hareketidir. AK Parti milletin bağrından kopan, milletin sesidir. Mazlumların umududur. Bizlere düşen görev, bu kutlu davaya her koşulda hizmet etmektir. Bu minvalde Cumhurbaşkanımızın ifadesiyle bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız hep birlikte Türkiye olacağız” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.