Diyarbakır Havadis

REKLAM ALANI

(980x100px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Bağlar Belediyesinden prestijli spor tesisi projesi

DİYARBAKIR’IN BAĞLAR İLÇE BAĞLAR BELEDİYESİ, BAĞCILAR MAHALLESİ’NDE DEVAM EDEN ÇOK AMAÇLI SPOR TESİSİNDEN SONRA PRESTİJLİ BİR SPOR PROJESİNİ DAHA HAYATA GEÇİRİYOR. HAVAALANI YOLU ÜZERİNDE 35 BİN METREKARELİK ALANDA KURULACAK TESİSİN İÇERİSİNDE GOLF SAHASINDAN VOLEYBOL VE DİĞER BRANŞLARA KADAR BİRÇOK SPOR SAHASI YER ALACAK.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Bağlar Belediyesinden prestijli spor tesisi projesi
60 views
17 Haziran 2021 - 12:50
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Diyarbakır’ın Bağlar İlçe Bağlar Belediyesi, Bağcılar Mahallesi’nde devam eden çok amaçlı spor tesisinden sonra prestijli bir spor projesini daha hayata geçiriyor. Havaalanı yolu üzerinde 35 bin metrekarelik alanda kurulacak tesisin içerisinde golf sahasından voleybol ve diğer branşlara kadar birçok spor sahası yer alacak.

Yaklaşık 35 bin metrekarelik alanda inşaatı devam eden dev spor tesisinden sonra Bağlar’ın geleceğine yön verecek prestijli bir spor tesisi projesinde daha ilk adım atıldı. Havaalanı yolu güzergahında belediyeye ait arsada yine 35 bin metrekarelik alanda hayata geçirilmeye başlanan projede golf sporunun yanı sıra bir çok spor branşına ait sahalar, idari bölüm, soyunma ve dinlenme alanları, park ve yeşil alan, sosyal donatı bölümleri yer alıyor. Altyapı çalışmalarına başlanan tesisin kısa zamanda tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulması amaçlanıyor.

“İnsanlarımız için spor ve huzur alanı olacak”

Geçmişin ihmalinden kaynaklanan sorunları çözüme kavuştururken, aynı zamanda ilçenin ve kentin geleceğine yön verecek prestijli projeleri hayata geçirmeye de özen gösterdiklerini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ailelere ve gençlere hitap edecek şekilde planlanan bu projenin de bunlardan biri olduğunun altını çizdi. Beyoğlu, “Projede golf sporundan diğer branşlara, park ve yeşil alan ile sosyal donatı bölümlerine kadar her şey var. Çok amaçlı prestijli bir proje. İnsanlarımız burada hem dinlenme, hem de spor yapma imkanı bulacak. Çalışmalara başladık, hayırlısı ile inşallah kısa zamanda kendi imkanlarımızla tamamlayıp aziz hemşehrilerimizin hizmetine sunacağız. Bağlar’da hamdolsun artık hizmet ve huzur var” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.